Kterého vlka krmíš? Životní poslání a Sebepoznání + DÁREK

Kterého vlka to zase krmíš?!

Další super věta, kterou si můžeme opakovat do nekonečna.

Dva vlci v nás

Vypráví starý indián vnukovi: „Chlapče, v nitru každého z nás probíhá ohromná bitva! Je to bitva dvou vlků.“

Jeden vlk je strach, stres, frustrace, vztek, smutek, beznaděj, …

Druhý vlk je víra, vytrvalost, zodpovědnost, soucit, důvěra, štědrost, …

„A který vlk vyhraje?“ Ptá se vnuk…

„Ten, kterého každý den krmíš.“

 

Jak je na tom tvá víra, vytrvalost, soucit, důvěra, štědrost, láska, radost, … ? Daří se jim dobře? Krmíš je pravidelně?

A jak že se to dělá? Podle nás takhle:

Dávej SOBĚ, dej SE na první místo, DEJ si svůj ČAS a POZORNOST… Dej si ne proto, abys něco MĚL, ale aby ses naplnil a přirozeně zatoužil dávat ostatním to čeho máš NADBYTEK, HOJNOST.

Jak se naplnit?

Vyber si své poslání, smysl života, životní cíl, … a kráčej k nim. Věříme, že když víš, co chceš – dáš tomu přednost před strachem, stresem, frustrací, vztekem – ty tě k tomu, co chceš nedostanou. Ale právě víra, vytrvalost, vášeň, radost, … ANO.

Jak si vybrat své poslání? Zde je nějaká inspirace:

  • Objev své PROČ – Simon Sinek
  • Jediná věc – Gary Keller a Jay Papasan
  • Ikigai – Japonský koncept smyslu života

Jako DÁREK dáváme k dispozici naše výpisky z knihy Objev své PROČ (zde) a z knihy Jediná věc (zde).

Když už si své poslání vybereš – můžeš každý den udělat něco pro jeho naplnění, a jelikož je poslání něco uvnitř Tebe, naplníš tím každý den Sebe.

Obecně věřím, že k vybrání si smyslu života nebo svého poslání je potřeba se DOBŘE znát! Ne jen jestli mám modré nebo černé oči, ale kým jsem, v hloubi své duše.

A k tomu zase může pomoci třeba holotropní dýchání… může uvolnit dlouho usazený stres, což samo o sobě odkryje větší část Tebe, a zároveň se poznáš tak, jak ses možná nikdy nepoznal. Nový ROZMĚR sebe. Můžu o tom psát jak chci, ale dokud to neprožiješ, … jsou to jen slova.

Pokud v sobě cítíš zvědavost a třeba i obavy z neznáma, ale zároveň víru, že to je teď něco pro Tebe – přidej se k nám v Říjnu na NAD(E)CHNI se pro Život – prožitkový víkend s holotropním dýcháním.

Registrovat se můžeš zde: https://entusiaro.cz/nase-aktivity/nadechni-se-pro-zivot/

Pokud není Tvůj čas, určitě nedoporučujeme se do ničeho tlačit. Pokud cítíš, že je čas se přidat a máš obavy… Pak Tě chceme ubezpečit, že děláme VŠE proto, aby vše proběhlo v naprostém pohodlí, komfortu, bezpečí a celý zážitek Tě obohatil a pomohl Ti na Tvé cestě k SebeNAPLNĚNÍ!

Komentáře